معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز گفت: خوابگاه‌های دانشجویی تا پایان امتحانات برقرار خواهند بود و در طول تابستان نیز دو خوابگاه این دانشگاه تعطیل نخواهد شد.

یک روز در خوابگاه پزشکان آینده

دکتر ساسان موگهی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، اظهار کرد: مطابق با تقویم آموزشی خوابگاه‌های دانشجویی تا پایان امتحانات در تاریخ ۲۰ تیرماه با ارائه کلیه امکانات برقرار هستند.

وی افزود: در طول تابستان نیز خوابگاه دخترانه “گلستان ۲ ” و خوابگاه پسرانه “رجائی” برای آن‌دسته از دانشجویانی که دوره کارورزی خود را می‌گذرانند، تعطیل نخواهند شد که ظرفیت هر کدام از این خوابگاه‌ها حدود ۱۰۰ نفر است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز با بیان این‌که سلف‌سرویس نیز تا پایان امتحانات توزیع غذا در خوابگاه‌های دانشجویی را انجام خواهد داد، عنوان کرد: همچنین دانشجویانی که تابستان خود را در خوابگاه می‌گذرانند توسط بیمارستان تحت پوشش تغذیه قرار خواهند گرفت.

موگهی در پایان  در خصوص وضعیت غذای امسال دانشجویان، تصریح کرد: بر اساس بررسی فرم‌های نظرسنجی دانشجویان و با استناد بر رضایت دانشجویان و کارکنان این‌گونه برآورد شده که با تعویض پیمانکار متولی پخت و توزیع غذا، عملکرد بهتری صورت گرفته و بهبودی محسوس در وضعیت غذای سلف‌سرویس حاصل شده است.