مدیر امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه خوارزمی از برگزاری شصت و ششمین جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه خوارزمی در نود و هفتمین سالگرد تاسیس این دانشگاه خبر داد و گفت: این مراسم در نیمه دوم شهریور ماه امسال برگزار می‌شود.

دانشگاه خوارزمی

دکتر حسین محمدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه البرز، گفت: نیمه دوم شهریور ماه امسال در دانشگاه خوارزمی شاهد برگزاری شصت و ششمین جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه  با حضور مسئولان استانی و کشوری خواهیم بود.

وی افزود: این مراسم که در کرج برگزار می‌شود؛ با نود و هفتمین سالروز تاسیس دانشگاه خوارزمی مصادف است.

محمدی با بیان اینکه تجربه سال‌های گذشته از استقبال خوب دانش آموختگان دانشگاه از این مراسم حکایت دارد، تصریح کرد: آخرین جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه خوارزمی با استقبال پنج هزار نفری همراه بود.

مدیر امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه خوارزمی اضافه کرد: با توجه به اینکه سالانه هزار نفر از دانشگاه خوارزمی فارغ التحصیل می‌شوند و در این جشن هر دانش آموخته می‌تواند دو همراه داشته باشد و آمادگی برای پذیرایی تا پنج هزار نفر نیز وجود دارد.

محمدی در پایان به واجدین شرایط ثبت نام در این جشن اشاره کرد وگفت: ورودی‌های سال‌های ۹۰ و ۹۱ می‌توانند با مراجعه به دفتر مدیریت فرهنگی و یا سایت دانشگاه خوارزمی برای شرکت در شصت و ششمین جشن دانش آموختگی دانشگاه خوارزمی ثبت نام کنند.