سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از از برگزاری اتاق های فکر در دانشگاه برای بر طرف کردن مشکلات دانشجویان خبر داد.

دکتر طه هاشمی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت :از سال 92،با توجه به استقرار تیم مدیریتی جدید بر اساس بررسی میدانی که از وضعیت مسائل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شد،به ساختار جدیدی دست یافتیم که همان تاسیس شورای راهبردی فرهنگی اجتماعی بود، که متشکل از ۲۰ شخصیت هایی بود که نسبت به نیاز های دانش آموزان شناخت کاملی داشته باشند.
وی در خصوص این که این اتاق های فکر تا چه حد می‌تواند در جامعه موثر باشند اظهار داشت: منجر به یک کشف علمی و تبدیل شدن به یک موضوع، هدف، برنامه یا اقدام می‌شود. اتاق فکر نیز بر این اساس طراحی شده که همه دغدغه‌ها و سوال‌های بی‌پاسخ جامعه دانشگاهیان اعم از دانشجویان، استادان و اعضای هیات علمی ،مدیران و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی و حتی خانواده‌ها در زمینه‌های فرهنگی و مطالبات مشروع و نیازهای جدید فرهنگی و اجتماعی را پاسخ‌گو باشد و با تاکید بر رعایت همه اسناد بالا دستی نظام و ارزش‌ها و هنجارهای دینی، انسانی و ملی، تعقیب و اجرا گردد.
وی در پایان گفت :اتاق فکر دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی در واقع برنامه هارا به سمت واقعی شدن سوق می دهد و با توجه به اینکه عمده افرادی که آن را تشکیل می دهند از اساتید دانشگاه هستند، به عنوان وقت موظفی آنها حساب می شود و دلیل انتخاب این افراد واقف بودن آنها بر چالش های پیش روی دانشجویان است.
انتهای پیام/