معاون علمی و فناوری رییس جمهور و رییس بنیاد ملی نخبگان طی پیامی درگذشت دکتر علیمرادی را تسلیت گفت.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس علمی ایسنا، دکتر سورنا ستاری طی پیامی درگذشت دکتر سروش علیمرادی، دانشیار دانشگاه صنعتی اصفهان و دبیر هفت دوره متوالی جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی را تسلیت گفت.

در متن این پیام آمده است: «خبر ارتحال استاد وارسته مرحوم مغفور شادروان دکتر سروش علیمرادی دانشیار دانشگاه صنعتی اصفهان و از فعالین مؤثر در حوزه علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان موجب تأثر و تألم گردید.

این اندیشمند فرزانه از فرهیختگانی بود که با زیور تقوی و اخلاص و با روحیه جهادی و کار برای رضا خدا سال‌های متمادی در عرصه توسعه فن آفرینی نقش مؤثر و بی‌دلیل ایفا نمود.

تلاش‌های مؤثر ایشان به‌عنوان دبیر هفت دوره متوالی جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای مرتبط با توسعه قابلیت‌های کسب و کارانه شرکت‌های دانش‌بنیان از وجوه ماندگار تلاش‌های ارزنده این عضو جامعه فناوری و نوآوری کشور به شمار می‌رود.

اینجانب ضمن عرض تسلیت ضایعه درگذشت این شخصیت والا به جامعه علمی و فناوری کشور، از درگاه الهی غفران و رحمت واسعه برای آن مرحوم و صبر و اجر برای خانواده مکرم و بازماندگان ایشان مسئلت می‌نمایم.»