دانشگاه جامع علمی کاربردی سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی از گسترش فعالیت‌های بین المللی این دانشگاه خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، محمد اخباری در سفری به کشور آلمان از مراکز علمی و دانشگاه های این کشور بازدید کرد.

اخباری در این سفر گفت: دانشگاه جامع علمی کاربردی به عنوان دانشگاه مهارت محور و پیشرو در ایجاد بستر کار آفرینی جایگاه ویژه ای را در آموزش نیروی کار و تکنسین مورد نیاز بخش‌های مختلف اقتصادی کشور دارد.

وی افزود: اکنون این دانشگاه مصمم به گسترش فعالیت‌های بین المللی بوده و علاقه مند است همکاری های بیشتری را در زمینه های برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت برای ارتقا سطح دانش و توانایی مدرسان دانشگاه داشته باشد.

 رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی ادامه داد: بهره برداری از تجربیات دانشگاه‌ها و سازمان‌های مرتبط با آموزش‌های مهارتی آلمان در زمینه طراحی استانداردهای آموزشی و نظام های مدیریتی این آموزشها از جمله اهداف مهم این سفر است.

اخباری خاطر نشان کرد: مجموعه های علمی کاربردی درکشور آلمان از امکانات بسیار پیشرفته ای جهت آموزش فناوری های نوین برخوردار است لذا ما به دنبال آن هستیم تا زمینه حضور این فناوری ها را برای آموزش های مهارتی دانشجویان ایرانی فراهم کنیم.