سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران – ایرنا – معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور، جزئیات انتخاب واحد ترم تابستانی مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد این دانشگاه را اعلام کرد.

پی اچ دی آزمون : به گزارش ایرنا، ابوالفضل فراهانی با عنوان اینکه انتخاب واحد دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از هشتم تیر ماه آغاز و تا ۱۵ تیر ماه از طریق سیستم گلستان ادامه دارد، افزود: دروس قابل ارائه در دوره تابستان حداکثر هشت واحد بوده و دانشجویان می توانند با توجه به شرایط دستورالعمل نسبت به انتخاب واحد اقدام کنند.
وی درمورد شرایط مهمانی دانشجویان دانشگاه پیام نور گفت: تمام دانشجویان متقاضی مهمانی می توانند درخواست خود را پس از تایید واحد و مرکز مبدا و مقصد از سوم تا ۱۲ تیر ماه ارائه کنند.
معاون آموزشی وتحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور افزود: پذیرش و ثبت نام دانشجویان مهمان از سایر دانشگاه ها نیز تا ۱۴ تیر ماه در مراکز و واحدهای مجری امکانپذیر است.
فراهانی زمان برگزاری امتحانات پایان ترم تابستان را از ۳۰ مرداد ماه تا چهارم شهریور ماه اعلام کرد و گفت: تمام دانشجویان می توانند از ۲۶ مرداد ماه تا چهارم شهریور ماه نسبت به اخذ کارت آزمون از طریق سیستم جامع آموزشی گلستان اقدام کنند.