بیولایت(BioLite) در همه جا انرژی در اختیار شما قرار می دهد. دستگاه خورشیدی جدید نه فقط برای رفتن به بیرون از شهر مناسب است بلکه برای افرادی که در محیط‌های بدون انرژی کافی زندگی می کنند نیز حیاتی است.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه خراسان و به نقل از اینهبیتت، این دستگاه خورشیدی قابل حمل از اجاق گاز مصرفی با چوب، پانل‌های خورشیدی و دستگاه نوردهی کوچک تشکیل شده است.
 
در دست داشتن انرژی موجب بهبود سلامت، زندگی و راحتی می‌شود، اما با افزایش روز افزون جمعیت در آینده‌ای نزدیک با مشکل تامین انرژی روبرو خواهیم شد.
 
این دستگاه شامل سه دستگاه خوراک‌پزی، پانل خورشیدی و روشنایی قابل حمل است. پانل‌های خورشیدی و باتری آن قابلیت ذخیره انرژی برای شارژتلفن همراه، تبلت و دستگاه‌های BioLite را دارد.
 
قدرت روشنایی این دستگاه نیز در زمان پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری و یا آویزان کردن به عنوان لامپ بسیار مناسب است. شارژ USB آن به مدت ۵۲ ساعت نور و شارژ تلفن همراه در اختیار شما قرار می‌دهد.
 
اجاق خوراک‌پزی آن نیز ۳۰ ساعت خدمات با پخت توسط چوب و سیستم انرژی باد در اختیار کاربر قرار می‌دهد. این دستگاه با چهار فن سرعت پخت را افزایش داده و همچنین آتش را به الکتریسیته تبدیل می‌کند. از دیگر ویژگی‌های آن این است که هیچ‌گونه گاز مضری ایجاد نمی‌کند.