رئیس پارک علم و فناوری امام خمینی (ره) استان قزوین اعلام کرد: واحد فناور مستقر در پارک علم و فناوری قزوین رتبه نخست ششمین دوره جشنواره جوان ایرانی، فکر ایرانی را کسب کرد.

پارک علم و فناوری

یوسف گرجی مهلبانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه قزوین، اظهار کرد: واحد فناور مستقر در پارک علم و فناوری استان قزوین بانام توسعه سیستم‌های آرمانی ایرانیان با ارائه اپلیکیشن تبلیغاتی رسانک، رتبه نخست ششمین دوره جشنواره جوان ایرانی، فکر ایرانی را از آن خود کرد.

وی افزود: محوریت و موضوع ششمین دوره “جشنواره جوان ایرانی، فکر ایرانی” بر اساس طراحی و پیاده‌سازی اپلیکیشن در حوزه‌های مختلفی ازجمله تجارت الکترونیک، آموزش، تبلیغات، اطلاع‌رسانی و ارتباطات و حوزه بازی‌های فکری، برنامه‌ریزی‌ شده بود که واحد فناور توسعه سیستم‌های ایرانیان به‌عنوان نماینده پارک علم و فناوری استان قزوین موفق به کسب رتبه نخست این جشنواره شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، این جشنواره ششمین دوره جشنواره “جوان ایرانی، فکر ایرانی” به میزبانی پارک علم و فناوری استان سمنان برگزار شده بود که برخی ایده پردازان و نخبگان تعدادی از واحدهای فناور از دیگر نقاط کشور نیز در آن حضور داشتند.