سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مشاور عالی سازمان سنجش گفت: از ساعت ۱۲ روز گذشته تاکنون ۴۸۸ هزار داوطلب به عبارتی ۸۶ درصد داوطلبان نسبت به دریافت و مشاهده کارنامه خود اقدام کردند.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: در آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۵ تعداد ۷۶۱ هزار و ۲۷۳ داوطلب ثبت نام کردند که از این تعداد ۵۶۶ هزار و ۱۵۸ داوطلب در جلسه آزمون حاضر شدند.

وی تصریح کرد: تا ساعت ۹ صبح امروز ۲۶ خرداد ۹۵ تعداد ۴۸۸ هزار داوطلب و یا به عبارت دیگر بیش از ۸۶ درصد ضمن مشاهده کارنامه خود نسبت به دریافت پرینت آن اقدام کردند.

توکلی ابراز داشت: نتیجه آزمون کد رشته امتحانی دوم داوطلبان نیز در همان کارنامه مربوط به کد رشته امتحانی اول مشخص شده است.

وی ادامه داد: به آن دسته از داوطلبانی که تا کنون برای دریافت کارنامه اقدام نکردند توصیه می شود که هرچه سریعتر با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به مشاهده و پرینت کارنامه خود اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش اظهار داشت: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی یا دفترچه شماره ۲ آزمون که شامل شرایط، ضوابط و قوانین ثبت نام است از فردا پنجشنبه ۲۷ خرداد بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

توکلی خاطر نشان کرد: لذا داوطلبانی که بر اساس مندرجات کارنامه مجاز به انتخاب رشته شدند از روز یکشنبه ۳۰ خرداد لغایت چهارشنبه ۲ تیر ۹۵ با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به تکمیل و انتخاب رشته خود اقدام کنند.