سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مدیر مسجد دانشگاه تهران گفت: نذورات استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه تهران صرف افطار و سحر شب‌های قدر می‌شود

 

محمد عابدی مدیر مسجد دانشگاه تهران در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان به تشریح برنامه‌های این مسجد در ماه رمضان پرداخت و گفت: حجت‌الاسلام والمسلمین رجالی تهرانی، قائم مقام نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران سخنرانی دهه اول ماه رمضان و بعد از نماز ظهر و عصر را بر عهده دارد.
مدیر مسجد دانشگاه تهران بیان کرد: از دیگر برنامه‌ها می توان به جزء خوانی قرآن بصورت روزانه، ختم مشارکتی و محافل انس با قرآن، سلسله نشست‌های معرفتی تفسیر و قصص قرآن و برپایی ایستگاه‌های پاسخگویی به مسائل شرعی اشاره کرد.
وی ادامه داد: بعد از نماز  مغرب و عشا نیز افطاری مختصری میان نمازگزاران توزیع می شود.
مدیر مسجد دانشگاه تهران یادآور شد: با بیان اینکه همه هزینه‌های مربوط به افطاری و سحری شب‌های قدر مانند سالهای گذشته از محل نذورات استادان، کارکنان و دانشجویان تامین می‌شود.
گفتنی است؛ علاقمندان برای شرکت در این مراسم می‌توانند با همراه داشتن قرآن و مفاتیح از ساعت ۲۱:۳۰ از درب‌های ورودی خیابان‌های قدس و ۱۶ آذر وارد دانشگاه تهران شوند.