حمید میرزاده سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس دانشگاه آزاد با اشاره به افزایش بودجه فرهنگی دانشجویی این دانشگاه گفت: ۶ درصد کل بودجه این دانشگاه به حوزه فرهنگی و ورزشی اختصاص یافته است.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، جلسه شورای راهبردی فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد برگزار شد که در این جسله سند راهبردی فرهنگی دانشجویی دانشگاه توسط اعضا مورد بررسی قرار گرفت.

حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد با اشاره به اختصاص ۶ درصد کل بودجه دانشگاه به امر فرهنگ و ورزش گفت: این مبلغ در کل واحدهای دانشگاه توزیع شده و در اختیار معاون فرهنگی دانشجویی نیست و تمامی واحدها موظفند در چارچوب سیاست های دانشگاه و مصوبات هیات های امنای استانی این بودجه را هزینه کنند.

در این جلسه مصوب شد همایش «اهل دل» با محوریت بزرگداشت خواجوی کرمانی در شهرهای تهران، کرمان و شیراز و با حضور محققان و پژوهشگران حوزه شعر و ادب فارسی اردیبهشت سال ۱۳۹۶ برگزار شود.

طه هاشمی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد نیز در این جلسه به ارائه توضیحاتی در خصوص سند راهبردی دانشجویی فرهنگی دانشگاه پرداخت و گفت: پیش از ادغام دو حوزه دانشجویی و فرهنگی سند راهبردی هریک از آنها تهیه شده بود اما در سند جدید به اهداف و ماموریت های هر دو بخش اشاره شده است.

وی از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای فرهنگی و محصولات هنری دانشگاه آزاد در هفته آفتاب مهر خبر داد و افزود: این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه اقتصاد دانش بنیان دانشگاه واقع در واحد علوم تحقیقات و در فضایی بالغ بر ۳ هزار مترمربع برگزار می شود.