محمدمهدی بحرالعلوم، رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در احکام جداگانه‌ای مسؤولان و مدیران اجرایی بیست‌ویکمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور را منصوب کرد.

داوود تک‌فلاح به سمت قائم‌مقام دبیر و رییس کمیته جشنواره، مهدی صالحی به سمت مسئول بخش کتبی، پژوهشی و کتابخوانی کمیته فنی و محمد ضرغام به عنوان مسؤول بخش مسابقات قرائت، حفظ و نغمات آیینی کمیته فنی منصوب شدند.
 

رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، همچنین امیرحسین خدادادی را به عنوان رییس کمیته پشتیبانی و اجرایی جشنواره؛ مهدی معماری را به عنوان رییس کمیته روابط عمومی و اطلاع‌رسانی و بیژن مظاهری را به عنوان مسئول بخش ادبی، هنری و فن‌آوری بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور منصوب کرد.
 

بحرالعلوم در احکام صادره به تجربیات افراد فوق‌الذکر، در حوزه‌های کاری مرتبط با احکام صادره اشاره کرده و در قسمتی از احکام خطاب به  منصوبان برگزاری جشنواره آورده است؛ امید است با استعانت از درگاه خداوند باریتعالی، قرآن عظیم، توجهات ولی عصر(عج) و اهل بیت(ع) در برگزاری هر چه بهتر بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و مدیریت این حرکت ارزشمند، موفق و منصور باشید.
 

مرحله نهایی بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ۲۷ تا ۳۰ مرداد ماه امسال در مشهد مقدس برگزار می‌شود.