حریزاویسایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان با اشاره به برگزاری نشست تخصصی آسیب های اجتماعی از بررسی این آسیب ها در میان عموم به ویژه دانشجویان مراکز آموزش عالی خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، نشست تخصصی آسیب های اجتماعی و شیوه‌های مقابله با آن با حضور اساتید برجسته حوزه و دانشگاه در حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان برگزار شد.  

حجت الاسلام روح الله حریزاوی در این نشست با اشاره به آسیب های اجتماعی در میان عموم به ویژه دانشجویان مراکز آموزش عالی، بررسی این آسیب ها و شیوه های مقابله با  آنها از دو منظر برون و درون دینی را  از مهمترین اهداف این نشست اعلام کرد.

در این نشست که با حضور اساتید دانشگاه و دانش آموخته حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان برگزار شد، آسیب های اجتماعی و نسبت آن با جامعه کنونی مورد ارزیابی قرار گرفت.

براساس  این گزارش، اولویت بندی آسیب های اجتماعی و تدوین شیوه نامه های مقابله با هر کدام براساس نیازهای فرد و جامعه همچنین لزوم  هوشیار سازی گروه‌های مختلف مرجع در جامعه از دیگر موضوعات مطرح شده دراین سلسله نشست ها تعیین شده است.