از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری معاون اجرایی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور به عنوان سرپرست این مرکز منصوب شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس علمی ایسنا، دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی دکتر حمید کاظمی را به سمت سرپرست مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور منصوب کرد.

در حکم دکتر فرهادی خطاب به دکتر کاظمی آمده است :« امید است با توکل به خداوند سبحان، ماموریت و وظایف سرپرستی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های  مصوب به انجام رسانید.

بایسته است با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی و راهبردی دولت تدبیر و امید و جلب همکاری دانشگاهیان نقشی شایسته در تحقق  هدف‌های نظام علم و فناوری ایفا نمایید».

دکتر حمید کاظمی دانش آموخته دوره دکترای مدیریت بازرگانی، عضو هیات علمی گروه اقتصاد علم مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور و معاون اجرایی این مرکز است و به مدت ۷ سال معاون اداری و مالی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران بوده است.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، در سال ۹۲ از سوی وزیر علوم، دکتر محمد ابویی اردکان به سمت ریاست مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور و با حکم معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم به سمت قائم مقامی دبیرکل شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری منصوب شده بود.