سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از تمدید مهلت ثبت نام عتبات دانشگاهیان خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به اشتیاق و تقاضای پرشور دانشگاهیان در ثبت نام پانزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان گفت: تاکنون بیش از ۶۰ هزار نفر در سایت لبیک ثبت نام کرده‌اند و با توجه به این استقبال مهلت ثبت نام تا ۲۷ خردادماه تمدید شد.
وی با اشاره به ظرفیت محدود اعزام دوره عتبات دانشگاهیان ادامه داد: یکی از دلایل اصلی اینکه اعزام‌ها به صورت دوره‌ای صورت می گیرد برگزاری برنامه های فرهنگی متمرکز و همچنین نبودن بازه‌های اعزام در زمان امتحانات دانشگاهی است.
رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان افزود: بر این اساس اعزام پانزدهمین دوره از اول مردادماه آغاز می شود و تا هشتم آبان ادامه خواهد داشت.
فقیهی با بیان اینکه تا کنون بیش از ۶۰ هزار نفر اعم از دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه‌ها ثبت نام کرده‌اند، یادآور شد: بیشترین متقاضیان، دانشجویان متاهل هستند، دانشجویان پسر مجرد و دختران مجرد نیز تعداد قابل توجهی از ثبت نام را به خود اختصاص داده اند.