سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رییس اتحادیه دانشگاه‌های غیر انتفاعی و موسسات غیر دولتی‌ گفت: ترم تابستان در این دانشگاه از تیرماه ۹۵ شروع و تا اواسط مرداد ادامه دارد.

 

علی آهون منش رییس اتحادیه دانشگاه غیر انتفاعی و موسسات غیر دولتی  در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به برگزاری امتحانات در ایام لیالی قدر اظهار داشت: امتحانات پایان ترم نیمسال دوم این دانشگاه به دلیل فشردگی و نزدیکی با شروع ترم تابستان در ایام لیالی قدر با تاخیری سه ساعته برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: در بعضی از دانشگاه ها به دلیل برنامه امتحانی فشرده به ناچار در ایام قدر امتحان برگزار می‎شود زیرا دانشجویان آمادگی برگزاری ۲ امتحان در یک روز دیگر را ندارند.
رییس اتحادیه دانشگاه غیر انتفاعی و موسسات غیر دولتی در خصوص تقویم آموزشی این دانشگاه در ترم تابستان گفت: ترم تابستان از اول تیرماه شروع و تا اواسط مرداد ماه به پایان رسیده و امتحانات این ترم از نیمه مردادماه به مدت ۲ هفته برگزار می‌شود.
آهون منش یاد آور شد: دانشجویان این دانشگاه طبق قوانین وزارت علوم در ترم تابستان بیشتر از شش واحد نمی‌توانند انتخاب کنند که این قانون برای دانشجویان فارغ التحصیل هشت واحد است.