سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مشاور عالی سازمان سنجش گفت: تا ساعت ۸ صبح امروز تعداد ۸۷ هزار و ۴۶۰ داوطلب نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون کاردانی به کارشناسی اقدام کردند.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت‌و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: تا ساعت ۸ صبح امروز ۲۲ خرداد ۹۵، تعداد ۸۷ هزار و ۴۶۰ داوطلب نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون کاردانی به کارشناسی اقدام کردند.
مشاور عالی سازمان سنجش با تاکید بر آخرین مهلت ثبت نام گفت: از داوطلبان تقاضا داریم هر چه سریعتر در مهلت باقی مانده نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.
وی ادامه داد: با توجه به اطلاعیه های منتشره سازمان، بویژه اطلاعیه‌ای که در روز سه شنبه و چهارشنبه ۱۸ و ۱۹ خرداد در رابطه با تمدید مهلت ثبت نام، اطلاعات دفترچه راهنما و همچنین کد رشته محل های جدید بر روی سایت قرار گرفته، داوطلبان در صورت واجد شرایط بودن حداکثر تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۲۳ خرداد ۹۵ می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
توکلی تصریح کرد: امکان ویرایش اطلاعات برای داوطلبانی که نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کردند نیز تا ساعت 24 روز یکشنبه ۲۳ خرداد امکانپذیر است.