سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران-ایرنا- اساسنامه کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه کمیسیون دائمی هیات امنای این دانشگاه اصلاح شد.

پی اچ دی آزمون : به گزارش روز پنجشنبه ایرنا ازروابط عمومی دانشگاه‌آزاد اسلامی، حمید میرزاده رییس دانشگاه آزاد اسلامی در این جلسه در خصوص کانون فارغ التحصیلان این دانشگاه گفت:کانون فارغ التحصیلان دانشگاه از مصوبات گذشته این دانشگاه است که بدلیل تحولات روز جامعه و فعال سازی بیشتر آن نیاز به اصلاحاتی داشت.
وی با بیان اینکه در تمام کشورها کانون فارغ التحصیلان وجود دارد، گفت: دانشگاه آزاداسلامی با بیش از۵ میلیون و ۷۰۰ هزار فارغ التحصیل که نیمی از فارغ التحصیلان کشور را شامل می شود، نمی تواند نسبت به آنان بی تفاوت باشد.
وی افزود: در همین راستا باید کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی با همکاری فارغ التحصیلان این دانشگاه راه اندازی شود تا رابطی میان دانشگاه و آنان در جهت توسعه دانشگاه باشد.
میرزاده با بیان اینکه افزایش تعداد دفاتر خارجی دانشگاه آزاد اسلامی در سال جاری در دستور کار دانشگاه قرار گرفته است، گفت: بیش از ۹ هزار و ۵۰۰ دانشجوی عراقی، افغان و آسیای میانه در دانشگاه آزاد اسلامی به صورت حضوری مشغول به تحصیل هستند، همچنین در راستای امکان تحصیل ایرانیان مقیم خارج از کشور نیز اقدام به راه اندازی دفاتر دانشگاه‌ازاد اسلامی در کشورهای منطقه و اروپای مرکزی کرده ایم.
اولین مصوبه هیات امنای مرکزی دانشگاه‌آزاد اسلامی در خصوص اصلاح اساسنامه کانون فارغ التحصیلان دانشگاه و ترکیب هیات امنای این کانون بود که به تصویب اعضا رسید؛ همچنین نحوه استفاده از ظرفیت دفاتر بین الملل دانشگاه‌آزاد اسلامی برای پذیرش دانشجو دومین مصوبه این جلسه بود.
فراهنگ**۹۱۸۷**۱۴۴۰