سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون توسعه و فناوری سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی گفت: این کارگاه آموزشی با حضور مدیران الزویر با هدف افزایش سطح کیفی توانمندی‌های پژوهشگران و متخصصان این سازمان است

 

فرج الله مهنا معاون توسعه و فناوری سازمان پژوهش های علمی صنعتی  در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: این جلسه‌ی آموزشی با حضور مدیران الزویر با هدف توانمندسازی محققان و متخصصان انجام شد. 
وی ادامه داد: این اقدام در زمینه ارائه راهکارهای مهندسی برای رسیدن به موفقیت، کسب اطلاعات و راه‌کارهایی در جهت پیشرفت علم و تکنولوژی است و در زمینه طراحی و توسعه محصولات و فرآیندهای آن با ارائه ابزارهای تحلیلی قدرتمند، کمک شایانی به متخصصان ایرانی می کند.
معاون توسعه و فناوری سازمان پژوهش های علمی صنعتی در خصوص معرفی منابع اطلاعاتی مذکور، گفت: این کارگاه آموزشی با هدف ارائه راهکارهای مهندسی، راهکارهای علوم زیستی، به اعضای هیات علمی پژوهشکده‌ سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران برگزار شد.
مهنا تاکید کرد:  پایگاه شیمی وب برای محققان امکان جستجو در حوزه شیمی و اطلاعاتی درباره واکنش‌های شیمیایی و سنتز، داده‌های کتاب‌شناختی در تحقیقات شیمی آلی، شیمی معدنی، ترکیبات شیمی آلی فلزی و ویژگی‌های واقعی علوم وابسته را برای پژوهشگران و محققان فراهم می کند. 
وی یادآور شد: این پایگاه به دانشمندان شیمی زمان بیشتری برای خلاقیت و ابتکار می‌دهد و آنها را قادر می‌سازد تا در دنیای رقابت برای رسیدن به اهداف خود پیشگام باشند.