سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران – ایرنا – مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۵ خبر داد.

پی اچ دی آزمون : حسین توکلی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاه ایرنا اظهار کرد: به منظور فراهم ساختن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که تاکنون برای ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در آزمون کاردانی به کارشناتسی ناپیوسته سال ۹۵ اقدام نکرده اند؛ مهلت ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در این آزمون تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۲۳ خرداد ماه جاری تمدید شد.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تا ساعت ۱۲ امروز (سه شنبه ۱۸ خرداد ماه) تعداد ۶۵ هزار و ۲۱۴ داوطلب نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کرده اند.
وی افزود: آن دسته از داوطلبانی که تاکنون برای ثبت نام و انتخاب رشته به منظور شرکت در آزمون مذکور اقدام نکرده اند؛ اکیدا توصیه می شود که در مهلت تمدید شده با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته و اطلاعیه های منتشره، اقدام به ثبت نام کنند.
توکلی خاطرنشان کرد: در صورت پذیرش برای ۷۰ کدرشته محل این دوره‌ها، در مجموع ۲۳۳ هزار و ۶۴۱ نفر ظرفیت در نظر گرفته شده است.
وی یادآور شد: پذیرش دانشجو در ۵۰ رشته از ۷۰ رشته صرفا براساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد و ظرفیت پذیرش برای این ۵۰ رشته در مجموع ۶۶ هزار و ۷۳۰ نفر است.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: آزمون دور‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته برای ۲۰ کدرشته‌ محل با آزمون در روز جمعه ۲۲ مرداد ماه امسال برگزار می‌شود.