سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون دانشجویی دانشگاه تهران از تکذیب حضور دزد در خوابگاه دانشگاه تهران خبر داد.

حسن به نژاد معاون دانشجویی دانشگاه تهران در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص خبری مبنی بر حضور یک سارق در خوابگاه دخترانه دانشگاه تهران گفت: بررسی همه گیت‌های خوابگاه‌های دانشگاه تهران نشان داده که هیچ فرد شناسایی نشده‌ای وارد فضای خوابگاه‌های این دانشگاه نشده است.
وی با اشاره به سرقت کیف دانشجوی پردیس خوابگاه دانشگاه تهران ادامه داد: دانشجوی دختر پس از خوردن غذا در سلف دانشگاه به همراه سایر دانشجویان به کلاس خود مراجعه کرده اما در کمال تعجب متوجه شد که کیف شامل یک دستگاه لپ تاپ، کیف پول و مدارک شناسایی‌اش مورد سرقت قرار گرفته است.
معاون دانشجویی دانشگاه تهران یادآورشد: سارق در یکی از پردیس‌های دانشگاه تهران حضور یافته و وسایل یکی از دانشجویان دختر را به سرقت برده که پس از این اتفاق دوربین‌های موجود در فضای این پردیس مورد بررسی قرار گرفت و تصویری که از این سارق توسط دوربین‌ها گرفته شده دستور قضایی و با هدف شناسایی سارق منتشر می‌شود.
به نژاد تاکید کرد: با دستور مقامات قضایی شناسایی سارق ادامه دارد.