سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مشاور عالی سازمان سنجش گفت: نتیجه آزمون دستیاران ستادی دستگاه های دولتی از فردا ۱۸ خرداد ۹۵ بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: نتیجه آزمون سراسری دستیاران ستادی دستگاه های دولتی از فردا ۱۸ خرداد ماه۹۵ بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

توکلی افزود: برای شرکت در آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرای کشور که در اسفند ۹۴ تعداد ۶ هزار و ۸۴۸ داوطلب ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۳ هزار و ۵۰۷ نفر زن و ۳ هزار و ۳۴۱ نفرمرد می باشد.


وی تصریح کرد: به عبارت دیگر ۵۱٫۲۱ درصد داوطلبان زن و ۴۸٫۷۹ درصد آنان مرد می باشند . بر اساس برنامه زمان بندی از پیش تعیین شده این آزمون در بعد از ظهر جمعه ۲۱ اسفند ۹۴ در ۳۱ شهرستان مختلف کشور برگزار شد. تعداد ۶ هزار و ۵۳۲ نفر در جلسه آزمون دستیاری حضور و تعداد هزار و ۳۱۶ نفر غایب بودند.

مشاور عالی سازمان سنجش در ادامه گفت: به عبارت دیگر ۸۰٫۷۸ درصد داوطلبان درجلسه آزمون حاضر و ۱۹٫۲۲ درصد آنان غایب بودند. از تعداد ۵ هزار و ۵۳۲ داوطلب حاضر در جلسه تعداد ۲ هزار ۸۶۹ داوطلب زن، ۲ هزار و ۶۶۳ نفر مرد بودند.

وی در ادامه گفت: نتیجه آزمون کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرای ۹۴ به صورت کارنامه تنظیم و صبح روز فردا سه شنبه ۱۸ خرداد ۹۵ بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

مشاور عالی سازمان سنجش اظهار کرد: کلیه داوطلبان می توانند برای مشاهده و دریافت کارنامه خود از طریق شماره داوطلبی یا شماره پرونده و یا مشخصات شناسنامه ای از جمله نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.