سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون آموزشی دانشگاه خواجه نصیر از رفع مشکل امتحانات دانشجویان این دانشگاه در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

 

محمود احمدیان معاون آموزشی دانشگاه خواجه نصیر در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته از سوی مسئولان دانشگاه زمان امتحانات را به گونه‌ای صورت گرفته که دانشجویان با تداخل ماه رمضان و امتحانات مشکلی نداشته باشند.
وی تاکید کرد: امتحانات دانشگاه خواجه نصیرالدین از روز گذشته آغاز شده و از فردا با ماه رمضان تداخل پیدا می‌کند و به همین دلیل ما سعی کرده‌ایم به گونه‌ای برنامه‌ریزی را انجام دهیم که دانشجویان روزه‌دار با مشکلی مواجه نشوند.
معاون آموزشی دانشگاه خواجه نصیر افزود: بر همین اساس بازه زمانی امتحانات گسترده‌تر شده، بازه زمانی امتحانات که طبق تقویم آموزشی حدود ۲ هفته بود، نزدیک ۲۵ روز شده و فاصله زمانی بین امتحانات افزایش یافته است.
احمدیان اضافه کرد: در سال‌های گذشته ۲ امتحان صبح و یک امتحان بعدازظهر برگزار می‌شد، ولی با اینکه امسال امتحانات با ماه رمضان تداخل دارد، یک امتحان صبح و یک امتحان هم بعدازظهر برگزار می‌شود.
این مقام مسئول یادآور شد: امتحان روز ۱۹ ماه مبارک رمضان نیز از ساعت ۱۰ صبح برگزار می شود که برای  دانشجویان در شب قدر مشکلی پیش نیاید.