سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون اداری مالی دانشگاه پیام نور گفت: دانشگاه پیام نور با داشتن ۴۰۰۰ عضو هیئت علمی سعی در بالا بردن سطح کیفیت آموزش خود در همه مقاطع دارد.

 

محمدحسنی معاون اداری مالی دانشگاه پیام نور در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به فضای اموزشی این دانشگاه اظهار داشت: دانشگاه پیام نور با داشتن بیش از ۷۰۰ هزاردانشجو در کل کشور سرانه فضای آموزشی دانشجویان اش در حدود دو متر مربع است و این سرانه فضای آموزشی در برخی از استان‌ها پایین تر از میانگین کشوری و سرانه برخی استان‌ها مانند کرمانشاه بیش از حد تراز کشوری است.

وی ادامه داد: ۴۰۰۰ نفر در دانشگاه پیام نور عضو هیئت علمی هستند که ۸۰۰ نفر دانشیار و استاد تمام، ۲۰۰۰ نفر استادیار و بقیه به عنوان مربی در این دانشگاه فعالیت می کنند.

معاون اداری مالی دانشگاه پیام نور در خصوص پیشرفت طرح های این دانشگاه گفت: اولویت انجام عملیات های عمرانی دانشگاه به ترتیب با طرح های دارای ۵۰ و ۷۰درصد پیشرفت فیزیکی است وتلاش می‌شود طرح‌های دارای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی تا هفته دولت و طرح‌های دارای ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی تا دهه فجر به بهره‌برداری برسند.

حسنی تاکیدکرد: تمامی کلاس‌های درس دانشگاه پیام نور مجهز به سیستم آموزشی نوین و استاندارد است و امید داریم در آینده شاهد بالندگی کمی و کیفی دانشگاه پیام نور در همه زمینه ها باشیم.