1444816471311_images (6).jpg

سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اتمام مهلت ثبت‌نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۵ در ساعت ۲۴ سه‌شنبه ۱۸ خرداد ماه خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی ایسنا، گفت: ثبت‌نام و انتخاب رشته برای شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۵ از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org از ساعت ۱۴ روز سه‌شنبه ۱۱ خرداد ماه آغاز شده و در ساعت ۲۴ سه‌شنبه ۱۸ خرداد ماه پایان می‌پذیرد.

وی افزود: دفترچه راهنما ثبت‌نام و انتخاب رشته همزمان با آغاز ثبت‌نام روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است و پذیرش دانشجو برای ۷۰ رشته مطابق رشته‌های مندرج در جدول اطلاعیه‌ منتشره این سازمان و دفترچه راهنما ثبت‌نام و انتخاب رشته صورت می‌گیرد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه در مورد ظرفیت پذیرش آزمون مذکور اظهار کرد: ظرفیت پذیرش در آزمون مذکور جمعا ۲۳۳ هزار ۶۴۱ نفر است.

توکلی ادامه داد: پذیرش دانشجو در ۵۰ رشته از ۷۰ رشته بر اساس سوابق تحصیلی و بدون آزمون صورت می‌گیرد که اطلاعات آن در دفترچه راهنما ثبت‌نام درج شده است. ظرفیت پذیرش در این ۵۰ رشته ۶۶ هزار و ۷۳۰ نفر است.

وی با بیان این که پذیرش دانشجو در ۲۰ رشته دیگر از طریق آزمون صورت می‌گیرد، گفت: ظرفیت پذیرش در این ۲۰ رشته ۱۶۶ هزار و ۹۱۱ نفر است.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه در مورد کارت شرکت در آزمون وزمان برگزاری آزمون مذکور نیز گفت: کارت شرکت در آزمون ۲۰ رشته امتحانی از روز سه‌شنبه ۱۹ مرداد ماه روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد و داوطلبان هر یک از ۲۰ رشته امتحانی ضرورت دارد تا ساعت ۲۴ پنجشنبه ۲۱ مرداد ماه با مراجعه به سایت این سازمان نسبت به دریافت پرینت کارت خود اقدام نمایند. این آزمون در عصر جمعه ۲۲ مرداد ماه برگزار می‌شود .

توکلی در مورد آمار ثبت‌نام کنندگان نیز گفت: تا ساعت ۸ صبح امروز یکشنبه ۱۶ خرداد ماه ۲۵ هزار و ۱۷۹ داوطلب نسبت به ثبت‌نام اقدام نمودند و به کلیه‌ داوطلبانی که تا کنون برای ثبت‌نام اقدام نکرده‌اند توصیه‌ می‌شود در زمان باقیمانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و پس ازمطالعه دفترچه راهنما ثبت‌نام در صورت واجد شرایط بودن نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

برچسب ها :