maghale.JPG

سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  معاون پژوهشی دانشگاه لرستان با تاکید بر اینکه ثبت کردن مقالات مهمتر از تعداد آنان است، اظهار کرد: انجام هر مقاله‌ای باید هدفمند باشد.

دکتر محمد فیضیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، اظهار کرد: برای انجام کارهای تحقیقاتی در دانشگاه لرستان امتیازاتی به افراد داده می‌شود.

وی ادامه داد: فعالیت سالانه محققان برای دانشگاه حائز اهمیت است و ادامه این روند می‌تواند افراد را به روز کند.

فیضیان با بیان اینکه گرندهای پژوهشی با توجه به درجه به محققین پرداخت می‌شود، اضافه کرد: برای هر مقاله دانشگاه لرستان ۱٫۵ میلیون تومان پرداخت می‌کند البته به پژوهشگر برتر امتیازاتی خواهیم داد. همچنین به مقالاتی که در مجلات معتبر به چاپ برسند ۲ میلیون تومان پرداخت می‌کنیم.

معاون پژوهشی دانشگاه لرستان با تاکید بر اینکه ثبت کردن مقالات مهمتر از تعداد آنان است، افزود: انجام هر مقاله‌ای باید هدفمند باشد.

وی بیان کرد: به کارهای تحقیقاتی در دانشگاه امتیازاتی داده می‌شود و به ازای هر امتیاز ۳۰۰ هزار تومان به پژوهشگر و محقق پرداخت می‌شود.

فیضیان بر راه‎اندازی شرکت‌های دانش‎بنیان در دانشگاه تاکید کرد و گفت: پیگیر هستیم تا مرکز رشد دانشگاه لرستان را راه‎اندازی کنیم.

معاون پژوهشی دانشگاه لرستان تاکید کرد: نیاز است تسهیلاتی برای دانشجویان و اعضای هیات علمی در نظر گرفته شود تا دانشگاهیان در توسعه استان نیز سهمی داشته باشند.

برچسب ها :