سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون علمی و بین‌المللی دانشگاه خوارزمی از جذب ۴۰۰دانشجو خارجی تا سال ۹۸خبر داد.

 

غلامرضا کریمی معاون علمی  بین‌المللی دانشگاه خوارزمی در گفت‌وگو باخبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت :بیشترین دانشجویان خارجی مربوط به دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی این دانشگاه هستند و تاکنون ۲۸ دانش آموخته از انگلیس ۱۶ نفر از هند ۱۵ نفر از آمریکا ۹ از فرانسه و ۸ نفر از کانادا در دانشگاه خوارزمی فارغ التحصیل شده اند.
کریمی اعزام دانشجویان و استادان دانشگاه خوارزمی به دیگر کشورها را از دیگر اولویت های این دانشگاه دانست و افزود : اولویت ما ارتباط با دانشگاه های آلمان، ایتالیا و اتریش است.
معاون علمی و بین‌المللی دانشگاه خوارزمی اضافه کرد :بین المللی شدن دانشگاه ۵ سرمایه اصلی برای کشور ما در پی دارد که نخستین و اصلی ترین سرمایه  آن جنبه علمی است.
کریمی در خصوص بین المللی شدن بیان داشت : بین المللی شدن دانشگاه ها چالش هایی نیز در پی دارد که مهم ترین آن اثر گذاری بر هویت ها است.
معاون علمی و بین‌المللی دانشگاه خوارزمی یادآور شد :جذب ۴۰۰ دانشجو از کشورهای مختلف تا سال ۹۸ در دستور کار این دانشگاه قرار دارد.