1464944178563_139304081103065873105994.jpg

سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  معاون آموزشی جهاد دانشگاهی گفت: با توجه به نیاز مراکز آموزشی به استاندارد سازی، آیین‌نامه استاندارد آموزشی جهاد دانشگاهی تدوین و به مراجع ذیربط ارجاع داده شده که بر اساس این آیین‌نامه مراکز آموزشی زیر مجموعه جهاد دانشگاهی از لحاظ استاندارد به درجه های یک، دو و سه تقسیم بندی شده اند.

دکتر محسن قرنفلی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، گفت: در گردهمایی معاونین آموزشی جهاد دانشگاهی چند محور در دستور کار معاونت آموزشی قرار گرفت و بررسی شد که نتایج خوبی در پی داشت.

وی اظهار کرد: یکی از فعالیت‌های آموزشی پروژه‌هایی است که به صورت ملی و سراسری برگزار می‌شود تربیت کمک پرستاری است که یکی از نیازهای مهم برای طرح تحول سلامت است.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی تصریح کرد: وزارت بهداشت این مسئولیت را به چند نهاد از جمله جهاد دانشگاهی واگذار کرده و کارهای آن انجام شده و امیدواریم اولین گروه پاییز سال‌جاری فارغ التحصیل شوند.

قرنفلی اضافه کرد: بحث دیگر کمک و همیاری با برنامه دولت به خصوص دولت الکترونیک بوده که یکی از برنامه‌های فراگیر دولت است و اجرای آن نیازمند فعالیت‌های آموزشی به‌صورت گسترده و سراسری است.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی خاطرنشان کرد: بحث کیفیت آموزشی یکی از مسائل مهم برای مجموعه آموزشی است که در این راستا در چندسال اخیر اقداماتی انجام شده که امیدواریم منجر به افزایش کیفیت آموزش در مراکز جهاد دانشگاهی شود.

قرنفلی با بیان اینکه ۱۲۵ مرکز آموزشی جهاد دانشگاهی در کشور وجود دارد، افزود: مراکز آموزشی مورد ارزیابی قرار گرفتند و نقاط ضعف و قوت آنها مورد بررسی قرار گرفت و رتبه‌بندی انجام شد و این تضمینی برای کیفیت آموزش است.