رشته پرستاری سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: دانشکده اقیانوس شناسی پزشکی را با رشته هایی مانند پرستاری دریا، فرآورده های دریایی، طب دریایی راه اندازی می کنیم.

اقیانوس شناسی پزشکی

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، دکتر محمد محبوبی در نشست روسا و معاونان آموزشی کلان منطقه ۴ آمایشی کشور با اشاره به مهمترین اقدامات این دانشگاه گفت: درصدد هستیم تا با همکاری دانشگاه آبادان و استفاده از ظرفیتهای بومی منطقه، دانشکده اقیانوس شناسی پزشکی را راه اندازی کنیم که البته در این راه همکاری همه دانشگاههای مستقر در منطقه بسیار کمک کننده است.

وی گفت: تجهیز و راه اندازی مرکز مهارت های بالینی و ارزشیابی مهارت‌های بالینی به شیوه آسکی، خریداری و تجهیز لوازم مورد نیاز آزمایشگاه ها از جمله این اقدامات است.

محبوبی یادآور شد: همکاری در اعتبار بخشی بیمارستانهای وابسته به دانشگاه ، تدوین کوریکلوم آموزشی رشته کارشناسی ارشد پرستاری دریا، اخذ مجوز مجتمع آموزش عالی سلامت در شهرهای آبادان، خرمشهر و شادگان و جذب دانشجو، اضافه کردن رشته های هوشبری ، کتابداری، فوریتهای پزشکی فناوری اطلاعات سلامت در سالهای ۹۴ و ۹۵ همچنین از دیگر اقدامات است.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی آبادان تشکیل کانون اخلاق حرفه‌ای و برگزاری همایش اخلاق حرفه ای در دانشگاه علوم پزشکی آبادان را از جمله مهمترین اقدامات این دانشگاه در این زمینه برشمرد و اظهار داشت دانشگاه علوم پزشکی آبادان آمادگی دارد تا نقش پررنگ تری را در کلان منطقه در راستای استقرار برنامه تحول آموزش ایفا کند.