سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران – ایرنا – اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا به مناسبت سالگرد ارتحال امام با صدور بیانیه ای اعلام کرد: امام روح الله با بهره مندی کامل از اندیشه های ناب اسلام محمدی، بنیاد حرکت اصلاحی عمیقی را نه تنها در ایران که در همه جوامع اسلامی و ملتهای مظلوم بنا نهاد.

پی اچ دی آزمون : به گزارش ایرنا ، این بیانیه می افزاید: مکتب امام خمینی مکتب آزادی و آزادگی است که منشا حرکت های آزادیخواهانه در سطح جهان شد.
بر پایه این بیانیه در سالگرد ارتحال جانگداز امام خمینی رحمه الله علیه، اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا، با تسلیت به محضر ملت شریف ایران وهمه آزادگان جهان, بیعت مجدد خود را با خلف صالح ایشان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای﴿مد ظله العالی﴾ اعلام نموده و پشتیبانی خود را جهت تحقق آرمانهای امام ﴿ره﴾ در اصلاح امور کشور به سمت جامعه اسلامی شایسته، نمونه و قدرتمند و منکوب کردن زیاده خواهی های امریکا و صهیونیسم فاسد اعلام می نماید.
در پایان این بیانیه آمده است ما دانشجویان عضو اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان دراروپا، از خداوند توفیق آن را مسئلت داریم که برای حفاظت از نهضت خمینی کبیر در راه رسیدن به انقلاب جهانی حضرت مهدی(عج﴾, سربازی مطیع در کلام و عمل برای رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای ﴿مد ظله العالی﴾ باشیم.
اجتمام ** ۱۴۱۸