n00092111-b.jpg

سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  رئیس دانشگاه آیت الله حائری میبد اعلام کرد: تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه حائری میبد و دانشگاه تهران در آینده‌ای نزدیک منعقد می‌شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه یزد، دکتر “عباس کلانتری”در این رابطه تصریح کرد: پس از دیدار روسای دو دانشگاه، گروه اعزامی از دانشگاه تهران در این دانشگاه حاضر شدند و زمینه‌های تحقیقاتی پژوهشی فی مابین بررسی شد.

وی افزود: در این جلسه که با حضور مدیران کل پژوهش‌های کاربردی و آموزشی دانشگاه برگزار شد، پتانسیل‌ها و توانمندی‌های شهرستان میبد نیز مورد توجه قرار گرفت.

کلانتری گفت: برای مسئولین دانشگاه تهران، ظرفیت بافت تاریخی میبد و کارخانجات تولیدی کاشی سرامیک بسیار حائز اهمیت بود و همکاری‌های آینده در این زمینه‌ها نیز قوی‌تر خواهد بود.

رئیس دانشگاه آیت الله حائری میبد ارتباط با دانشگاه تهران را یک قدم موثر در پیشبرد اهداف دانشگاه برشمرد و افزود: دانشگاه میبد و ظرفیت‌های موجود در شهرستان باید با استفاده از همین روش‌ها بیشتر معرفی شود.

کلانتری در پایان عنوان کرد: مسئولین دانشگاه تهران ضمن بازدید از اماکن فرهنگی تاریخی یزد و میبد، کارخانجات کاشی ستاره و داروسازی یاس از محیط علمی و پژوهشی دانشگاه میبد نیز بازدید و طی جلسه‌ای مفاد تفاهم‌نامه برای ارتباط بیشتر دو دانشگاه مورد تبادل نظر و بررسی قرار دادند.

برچسب ها :