سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون سنجش و ارزیابی دانشگاه علمی کاربردی گفت : کارت هوشمند دانشجو با هدف افزایش سطح رفاه اجتماعی دانشجویان در طول سال تحصیلی جدید راه اندازی می شود.

 

عباس اعلایی معاون سنجش و ارزیابی دانشگاه علمی کاربردی در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار داشت: در جهت ارائه خدمات بهتر به دانش آموختگان این دانشگاه دبیرخانه های شورای آموزشی همه مراکز سازماندهی و فرآیند روند فارغ التحصیلی با زمان کمتری صورت می گیرد.
معاون سنجش و ارزیابی دانشگاه علمی کاربردی در خصوص توانمند سازی شاغلان در حوزه های کاری گفت: گستره این دانشگاه با داشتن ۷۰۰ هزار دانشجو در ۱۰۵۸ مرکز آموزشی سبب شد تا سامانه پیامکی پاسخگویی به مشکلات و مسائل سنجش راه اندازی شود .
اعلایی تاکید کرد: در جهت رسیدگی به پیشنهادان دانش آموختگان سامانه استعلام الکترونیکی اصالت با هدف افزایش سطح رفاه فارغ التحصیلان و مراجعه غیرحضوری به مراکز استانی آغاز به کار کرد.
وی یاد آور شد: دانشگاه علمی کاربردی در حال انجام تمهیدات فنی در خصوص ایجاد یک تحول بزرگ علمی است تا با استفاده از همه پتانسیل و ظرفیت های اجرایی و مهارتی این دانشگاه بتواند خدمات اجتماعی و رفاهی دانشجویان با ابداع  کارت هوشمند دانشجو ، اجرایی کند.
معاون سنجش و ارزیابی دانشگاه علمی کاربردی تصریح کرد : کارت هوشمند دانشجو با هدف افزایش سطح رفاه و اجتماعی دانسشجویان در طول سال تحصیلی راه اندازی می شود.