1447490680506_11647817tandis.jpg

سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  انجمن ترویج علم ایران در آبان ماه جاری هفدهمین دوره جایزه ترویج علم را برگزار می‌کند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس علمی ایسنا، انجمن ترویج علم ایران که یکی از انجمن‌های تحت پوشش کمیسیون انجمن‌های علمی ایران و وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است، در سال جاری برای هفدهمین دوره متوالی جایزه ترویج علم ایران را برگزار می‌کند.

این جایزه به بهترین و خلاقانه‌ترین کوشش‌هایی که از سوی معلمان، روزنامه‌نگاران، نویسندگان، مترجمان، پژوهشگران، مروجان علم، برنامه‌سازان و فعالان رسانه‌ای، فعالان زیست‌ محیطی، دانشجویان، استادان دانشگاه، سیاست‌گذاران، سرمایه‌گذاران و حامیان مالی، رسانه‌ها، مدارس، نهادها، ناشران، مراکز علمی، سایت‌ها، کتابخانه‌ها، موزه‌ها، انجمن‌های علمی، فرهنگ‌سراها، نشریات، سازمان‌های مردم‌نهاد و همه افراد حقیقی و حقوقی دیگر، اعم از انتفاعی،غیرانتفاعی،‌ دولتی و غیر دولتی، در راه ترویج علم صورت گرفته، اهدا می‌شود.

متقاضیان برای شرکت در این برنامه می‌نوانند آثارخود را تا ۱۵ شهریور ماه جاری به دبیرخانه این جایزه ارسال کنند.زمان برگزاری مراسم اعطای این جایزه در آبان ماه خواهد بود.

برچسب ها :