1416228868105_behdasht.jpg

سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تفاهم‌نامه همکاری بین معاونت آموزشی وزارت بهداشت و چهار موسسه بین‌المللی شناخته شده در برگزاری آزمون‌های بین‌المللی به امضاء رسید.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر حمید اکبری قائم‌مقام معاونت آموزشی وزارت بهداشت در مراسم انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با چهار موسسه شناخته شده بین‌المللی که امروز در وزارت بهداشت برگزار شد، گفت: از دو سال پیش بحث تسهیل برگزاری آزمون‌های بین‌المللی در حوزه علوم پزشکی در معاونت آموزشی وزارت بهداشت پیگیری شد.

در این زمینه با برخی از موسسات بین‌المللی که شناخته شده هستند و گواهینامه‌های مورد تایید بین‌المللی ارائه می‌دهند به توافق رسیدیم.

وی در ادامه تصریح کرد: امضای تفاهم‌نامه با چهار موسسه شناخته بین‌المللی (AACR، ICCA، ETS، CITY AND GUILDS) گام اساسی در حوزه آموزشی پزشکی به شمار می‌رود امیدواریم اجرای این تفاهم‌نامه فعالیت‌های بین‌المللی دانشگاه‌های علوم پزشکی که از مهمترین اهداف تحول آموزش پزشکی محسوب می‌شود را گسترس دهد.

دکتر اکبری اظهار کرد: این چهار موسسه بین‌المللی در برگزاری آزمون‌های بین‌المللی نظیر تافل، آیلتس و برخی آزمون های حوزه پزشکی کاملا شناخته شده هستند و با توجه به تعداد قابل توجه داوطلبان علوم پزشکی این تفاهم‌نامه می‌تواند در بین‌المللی سازی این رشته کمک کننده باشد.

برچسب ها :