حوزه علوم اسلامی سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون آموزش حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان گفت: فعالیت آموزش‌های مجازی حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان همزمان با آغاز سال جدید تحصیلی مراکز آموزش عالی در مهر ماه توسعه می یابد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، حجت الاسلام مهدی رضایی گفت: در نظام جدید آموزش مجازی که با رویکردی نوین ارائه می شود و مرحله نهایی آن در تابستان آغاز خواهد شد، آموزشهای پودمانی کوتاه مدت در موضوعات متنوعی شامل احکام، تاریخ و کلام و دیگر موضوعات ارائه می شود .

وی افزود: شرکت کنندگان در این دوره های مجازی، پس از موفقیت در آزمون نهایی، گواهی نامه پایان دوره دریافت کنند.

معاون آموزش حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان گفت: در دوره آموزش مجازی، دروسی مانند تاریخ اسلام، احکام،  ترجمه و مفاهیم قرآن، انسان شناسی، کلام، حدیث شناسی، اخلاق، جریان شناسی، آشنایی با متون حدیثی، آشنایی با ادیان توسط اساتیدی شاخصی مانند آیت الله مصباح یزدی و حجه الاسلام و المسلمین دکتر خسروپناه ارائه می شود.

وی ادامه داد: ثبت نام علاقمندان به تحصیل در حوزه علوم اسلامی مجازی همزمان با آغاز سال جدید تحصیلی مراکز آموزش عالی در مهر ماه آغاز می شود که نحوه ثبت نام و شرایط آن در اواخر شهریور اعلام خواهد شد.