دانشجو. دانشگاه سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون آموزشی دانشگاه خوارزمی با تاکید براینکه تداخلی در امتحانات دانشجویان وجود ندارد گفت: در صورت وجود تداخل در برنامه امتحانی، دانشجویان باید به معاونت آموزشی مراجعه کنند.

جعفرکیوانی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره تداخل امتحانات تخصصی دانشکده ریاضی دانشگاه خوارزمی گفت: شاید دانشجویان در انتخاب واحد اشتباه کرده اند، چرا که هنگام ثبت نام، زمان امتحانات را اعلام می کنیم و دانشجو نباید درسی را انتخاب کند که تداخل دارد.

وی ادامه داد: البته ممکن است این اشتباه از سوی دانشگاه نیز باشد که در هر صورت دانشگاه این مشکل را حل می کند. از همین رو این دانشجویان باید به معاونت آموزش مراجعه کننند تا این مشکل حل شود.

به گزارش مهر، برخی از دانشجویان دانشگاه خوارزمی اعلام کردند، زمان امتحانات دانشکده ریاضی دانشگاه خوارزمی تغییر کرده و در نتیجه این تغییر سه امتحان در یک روز ایجاد شده که دو امتحان آن تخصصی بوده که با هم تداخل دارند.

به گفته دانشجویان این دانشگاه، در انتخاب واحد طوری برنامه ریزی کرده بودند که امتحان دروس تخصصی در یک روز نباشد که با تغییراتی که در زمان امتحانات به علت همزمان شدن آن با ماه مبارک رمضان ایجاد شده، دو امتحان تخصصی در یک روز و در یک ساعت برگزار می شود.