1434443272169_20150414155733243 (1).jpg

سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  نمایشگاه دستاوردهای موسسات پارک علم و فناوری یزد در حوزه آب‌ با حضور معاون عمرانی استاندار،‌ رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و برخی از مدیران حوزه آب استان در پارک علم و فناوری یزد افتتاح شد.

علی اکبر قیومی مدیر مرکز توسعه فناوری آب پارک علم و فناوری یزد در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه یزد،‌ کمک به توسعه شرکت‌های فعال پارک علم و فناوری یزد در حوزه استراتژیک آب را از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه عنوان کرد و گفت: معرفی توان این مرکز و بخش اقتصادی آب از دیگر اهداف این نمایشگاه است.

وی در ادامه از حضور ۱۴ موسسه فناور در حوزه‌های مختلف پژوهشی، مدیریت منابع، طراحی صنعتی و قطعه‌سازی، سیستم‌های تصفیه آب و پساب، هوشمندسازی، کنترل مصرف و غیره در این نمایشگاه خبر داد.

قیومی با اشاره به ضرورت مدیریت مصرف آب در استان یزد، اظهار کرد: تجاری‌سازی فناوری آب از جمله راهکارهای مدیریت مصرف آب در راستای توسعه بیش از پیش استان است.

وی بیان کرد: هدایت جامعه،‌ صنایع و شرکت‌های دانش بنیان به سمت ایجاد راهکارهای مدیریت مصرف آب ضروری است.

این مسؤول خاطرنشان کرد: نمایشگاه دستاوردهای موسسات پارک علم و فناوری یزد در حوزه آب از امروز و به مدت دو روز در دو نوبت صبح و عصر برای بازدید عموم دایر است و علاقمندان می‌توانند از ساعت ۹ تا ۱۴:۳۰ و ۱۷:۳۰ تا ۲۰ از این دستاوردها بازدید کنند.