1436854485521_images (3).jpg

سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  رئیس کانون انجمن‌های صنفی آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای کشور از تراکم آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه ای در شهرهای بزرگ انتقاد کرد و خواستار توسعه این آموزشگاه‌ها در شهرهای کوچک شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کرمانشاه، الله‌کرم لیراوی در نشستی که در کرمانشاه برگزار شد، بر لزوم کیفیت بخشی ‌آموزشگاه‌های آزاد بخش خصوصی تاکید کرد و گفت: وجود مربیان خوب و برخورداری از امکانات آموزشی مطلوب باعث جذب مردم به سوی آموزشگاه‌های آزاد می‌شود.

لیراوی سپس با اشاره به تفکذری مبنی بر جدایی آموزشگاه‌های آزاد از مراکز دولتی فنی و حرفه‌ای گفت: این اقدام نباید صورت گیرد و بخش خصوصی و دولتی تنها در کنار هم خواهند توانست مثمرثمر باشند.

به گفته رئیس کانون انجمن‌های صنفی آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای کشور در حال حاضر از مجموع ۱۶ هزار آموزشگاه آزاد کشور تنها ۱۰هزار آموزشگاه فعال هستند.

لیراوی سپس با تاکید بر نامگذاری امسال به نام سال “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” رویکرد مقام معظم رهبری در انتخاب شعارهای سال را تقویت بخش خصوصی عنوان کرد و گفت: شاید به جرات بتوان گفت که ایشان در نیمی از نامگذاری‌هایی که در مورد سال‌ها انجام داده‌اند، بر لزوم تقویت بخش خصوصی تاکید داشته‌اند و وجود این رویکرد در مسئولین می‌تواند نقش مهمی در توسعه بخش خصوصی داشته باشد، این در حالیست که متاسفانه این روحیه در برخی از مدیران وجود ندارد.