سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران-ایرنا- رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور دانشجویان ایرانی خارج از کشور گفت: تحریف فرمایشات حضرت امام خمینی (ره) با منافع و اهداف خاص، اقدامی منافقانه در راستای اهداف دشمنان به شمار می رود.

پی اچ دی آزمون : حجت الاسلام ابومحمد مرتضوی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاه ایرنا اظهار کرد: تحریف سخنان امام خمینی (ره) و یا هر فرد دیگری، ستم، جفا و حرام به شمار می رود.
وی گفت: از لحاظ شرعی هیچ فرد مسلمانی مجاز نیست در هیچ موردی چنین کاری را انجام دهد و در راستای اهداف خود بخشی از مطالب گوینده را تحریف کند.
رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور دانشجویان ایرانی خارج از کشور افزود: اگر افرادی ابتدا و انتهای فرمایشات و بیانات حضرت امام خمینی (ره) را در راستای برداشت شخصی، جناحی و گروهی خود تقطیع کنند؛ جفای به انقلاب است.
وی ادامه داد: تمامی گروه های انحرافی از همین شیوه تقطیع و گزینش به نفع خودشان استفاده کرده و مدتی رشد کرده اند، که نمونه بارز آن منافقین در ابتدای انقلاب بودند.
مرتضوی خاطرنشان کرد: هم اکنون نیز اگر شاهد ظهور تکفیری ها و وهابی ها در دنیای اسلام هستیم به این دلیل است که آنان به عترت و کتاب عمل نکرده اند.
وی تصریح کرد: تقطیع بیانات حضرت امام (ره) برای دستیابی به اهداف خاص حرام بوده و به طور حتم پیامدهای اجتماعی بسیار خطرناکی همچون تاسیس تفکرات انحرافی و غیر اسلامی را در پی خواهد داشت.
حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی طی روزهای گذشته در دیدار معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مدیران رسانه های کشور گفته بود: «اینکه یک جمله امام بدون ذکر قبل و بعد آن، از مجموعه بیانات ایشان استخراج شود و سپس بدان استناد شود کار صحیحی نیست.»