1461937656208_29-112.jpg

سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  رئیس سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی از ارائه ماموریت به جهاد دانشگاهی در خصوص ارائه آموزش‌های فناورانه خبر داد و گفت: دستگاه‌های اجرایی می‌توانند برای بهره‌مندی از این کارگاه‌های آموزشی با معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی استان مذاکره کرده و از این آموزش‌ها بهره ببرند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان‌ شرقی، دکتر نجف قراچورلو در نشست تخصصی آموزش و اقتصاد مقاومتی با بیان اینکه آموزش از حوزه‌هایی است که برای ارتقای سطح علمی و فنی نیروی انسانی نیاز است، گفت: آموزش ضمن خدمت در فضای کسب و کار جزو ضروریات است و بر همین مبنا معاونت علمی ریاست جمهوری آموزش‌های فنی ضمن خدمت را برای به روز کردن توانایی‌های نیروی انسانی شاغل برنامه‌ریزی کرده است.

وی افزود: جهاد دانشگاهی استان آموزش‌های علمی و کاربردی و فنی را از گذشته در دستور کار دارد و بر اساس نقشه جامع علمی کشور نیز که توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی تدوین شده است، ماموریت ارائه آموزش‌های فناورانه در سطح کشور به جهاد دانشگاهی محول شده است.

وی با اشاره به اهمیت کارکردهای فناورانه در عصر حاضر تاکید کرد: جامعه امروز می‌طلبد که فارغ التحصیلان با فناوری‌های کسب و کار آشنا شوند. بنابراین از سوی وزارتخانه، مجوزی به جهاد دانشگاهی صادر شده است تا در قالب آموزش‌های عالی آزاد تمام نیازهای آموزشی فناورانه در کشور را تامین کند.

قراچورلو ادامه داد: دستگاه‌های دولتی و خصوصی می‌توانند با جهاددانشگاهی مذاکراتی در راستای برگزاری کارگاه‌های آموزشی ضمن خدمت برای کارکنانشان انجام دهند.

رئیس سازمان جهاد دانشگاهی استان اظهار کرد: اگر دستگاه‌ها این آموزش‌ها را به شکل خرید خدمت در سازمانشان برگزار کنند بهره وری شان نیز بسیار بیشتر خواهد شد.