وقف سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) کوهسرخ از وقف زمین و باغ واقفان منطقه، به این مدرسه علمیه خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، حجت الاسلام مهدی راستگو مقدم مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) کوهسرخ، با اعلام خبر موقوفه های جدید این مدرسه، اعلام کرد: مدرسه علمیه امام خمینی(ره) نشست واقفان شهر کوهسرخ را با حضور حجت الاسلام سالاری مکی، مسئول نمایندگی حوزه علمیه خراسان شمالی و ۴۰ نفر از خیرین و واقفان منطقه، برگزار کرد که با وقف باغ و زمینی به این مدرسه علمیه همراه بود.

حجت الاسلام راستگو مقدم، تقویت برنامه های فرهنگی مدرسه علمیه با کمک واقفان و خیران را از اهداف برگزاری این نشست برشمرد و گفت: زمینی به متراژ ۲۸۱۲ متر، برای این مدرسه علمیه وقف شد که بنا بر بررسی های انجام شده برای ساخت استاد سرای مدرسه از آن استفاده و بهره برداری صورت خواهد گرفت.

وی با اشاره به وقف، به عنوان احسانی ماندگار، افزود: ۱۱۱۲ متر باغ، نیز در این نشست از سوی واقف شهرستان کوهسرخ برای این مدرسه علمیه وقف شد.

این مدیر مدرسه علمیه، در ادامه تصریح کرد: با مساعدت واقفان و خیران، مبلغ ۲۵ میلیون تومان برای خرید ملکی در وقف مدرسه علمیه امام خمینی(ره) به عنوان وقف مشارکتی جمع آوری شد.

گفتنی است، در نشست واقفان شهرستان کوهسرخ، حجت الاسلام سالاری مکی مسئول نمایندگی حوزه علمیه خراسان شمالی نیز به مطالبی در باب وقف به ویژه وقف در حوزه های علمیه پرداخت.

این مراسم که به همت مدرسه علمیه امام خمینی(ره) کوهسرخ، برگزار شده بود با تقدیر از دو واقف سال جدید این شهرستان، پایان یافت.