سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  ایرنا- رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام نتایج اولیه دکتری بدون‌ آزمون ۹۵ و پژوهش‌ محور دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

پی اچ دی آزمون : به گزارش روز دوشنبه گروه فرهنگی ایرنا، بهروز دانشیان اظهار داشت: نتایج اولیه دوره‌های دکتری تخصصی بدون آزمون و پژوهش‌محور ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت ۱۴ امروز اعلام می‌شود. داوطلبان می ‌توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.com از نتیجه آزمون خود اطلاع یابند.
به گزارش روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، وی ادامه داد: آن دسته از داوطلبان بدون‌آزمون و پژوهش ‌محور دکتری تخصصی ۹۵ که شماره پرونده خود را در اختیار ندارند، می ‌توانند از طریق تلفن گویا به شماره ۴۷۴۳ و انتخاب کلید شماره ۳ و ارائه اطلاعات درخواستی شماره پرونده و سپس با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.com نتیجه خود را دریافت کنند.
وی افزود: با توجه به اینکه اعلام نتایج نهایی از طریق شماره پرونده صورت می‌گیرد، لازم است داوطلبان در حفظ و نگهداری آن دقت لازم را داشته باشند.
دانشیان افزود: زمان و مکان مصاحبه دوره دکتری تخصصی بدون آزمون و پژوهش‌محور ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی از طریق سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.net به اطلاع داوطلبان می رسد.
فراهنگ**۹۳۳۸**۱۰۲۷