29-227.jpg

سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار اطلاعیه این سازمان در مورد شرایط و ضوابط، تاریخ و نحوه ثبت‌نام و انتخاب رشته در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۵ از ساعت ۹ صبح فردا دوشنبه ۱۰ خرداد‌ماه روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjsh.org خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی ایسنا، با اعلام خبر فوق افزود: این اطلاعیه در نشریه پیک سنجش فردا نیز منتشر می‌شود و بر اساس آن ثبت نام برای آزمون مذکور از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور از روز سه‌شنبه یازدهم خرداد‌ماه آغاز می‌شود و در روز سه‌شنبه هجدهم خرداد‌ماه پایان می‌پذیرد.

وی افزود: کلیه متقاضیان ضرورت دارد در این مهلت با توجه به اطلاعیه منتشره و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. دفترچه راهنمای آزمون نیز همزمان با آغاز ثبت نام روی سایت سازمان قرار می‌گیرد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه اظهار کرد: پذیرش دانشجو برای تعداد ۷۰ رشته امتحانی متعاقب جدول مندرج در اطلاعیه و دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته در این آزمون صورت می‌گیرد.

پذیرش دانشجو در ۵۰ رشته امتحانی از ۷۰ رشته امتحانی براساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد که اطلاعات آن در دفترچه راهنما درج می‌شود.

توکلی ادامه داد: پذیرش دانشجو در ۲۰ رشته امتحانی دیگر نیز از طریق برگزاری آزمون صورت خواهد گرفت و کارت شرکت در آزمون این ۲۰ رشته امتحانی از سه‌شنبه نوزدهم مرداد‌ماه روی سایت قرار می‌گیرد و داوطلبان ضرورت دارد تا ساعت ۲۴ پنج‌شنبه ۲۱ مرداد‌ماه به سایت مراجعه نمایند و نسبت به دریافت پیرینت کارت اقدام کنند.

وی در پایان در مورد زمان برگزاری آزمون نیز گفت: آزمون مذکور در عصر روز جمعه ۲۲ مرداد‌ماه در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار می‌شود.

برچسب ها :