1456904853877_0.jpg

سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  مسابقه فرهنگی “ایده ناب” به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی در سطح دانشگاه‌های ارومیه برگزار می‌شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان غربی، این مسابقه در راستای نیازسنجی فرهنگی از دانشجویان و اجرای برنامه‌های متناسب با نیاز جامعه دانشجو و با هدف مشارکت دانشجویان در مدیریت و اجرای برنامه‌های فرهنگی و زمینه سازی برای بروز ایده های بکر و خلاق فرهنگی که متناسب با گفتمان فرهنگی دانشجو باشد، برگزار می شود.

این مسابقه در دو بخش بهترین اولویت قالب و موضوع و بهترین ایده فرهنگی برگزار می شود که دانشجویان می توانند ترکیبی از اولویت های قالب و موضوع برنامه که شامل ۱۰ قالب اجرایی و ۱۰ موضوع برنامه فرهنگی است را به سامانه پیامکی مسابقه ارسال کنند.

با توجه به اینکه قالب‌های اجرایی پیشنهادی با شماره های ۱ تا ۱۰ مشخص شده‌اند و موضوعات پیشنهادی نیز از A تا J نامگذاری شده است، دانشجویان حداقل شماره ۴ اولویت قالب را در سمت چپ و حروف انگلیسی ۴ موضوع پیشنهادی را در سمت راست تایپ کرده و به سامانه پیامکی ۵۰۰۰۲۰۶۰۶۶۰۰ ارسال کنند.

همچنین در بخش بهترین ایده می‌توانند موضوع کامل برنامه فرهنگی پیشنهادی خود را در قالب یک عنوان جذاب و خلاقانه به سامانه پیامکی ارسال کنند که به ۱۰ نفر از برگزیدگان بخش بهترین اولویت و به ۱۰ نفر از دانشجویانی که بهترین ایده فرهنگی دانشجویی را طراحی کرده و عنوان و موضوع این رویداد فرهنگی را به آدرس ایمیل Jahad@urmia.ac.ir و یا به سامانه پیامکی ۵۰۰۰۲۰۶۰۶۶۰۰ ارسال کنند ضمن اهداء بن کارت بعنوان دبیر اجرایی با مشارکت و حمایت سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی و دانشگاه ارومیه اقدام به برگزاری آن از سوی ایده دهنده خواهد شد.

دانشجویان تا ۳۱ خرداد ماه فرصت دارند ایده‌ها و اولویت‌های پیشنهادی خود را به دبیرخانه مسابقه ارسال کنند.