1450521682920_hamid amlashi -9.JPG

سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  مرحله استانی پنجمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان در زنجان با معرفی تیم‌های راه‌یافته به مرحله نهایی، به ایستگاه پایانی خود رسید.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه زنجان، مرحله یک‌چهارم نهایی و نیمه‌نهایی مرحله استانی پنجمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در زنجان برگزار شد تا چهره چهار تیم راه‌یافته به مرحله نهایی این رقابت‌ها مشخص شود. تیم‌های راه‌یافته به مرحله نهایی این دوره از رقابت‌ها نیز قرار است نهم خردادماه برای تعیین تیم‌های اول تا چهارم به مصاف هم بروند.

در مرحله یک‌چهارم نهایی پنجمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران که در سالن اجتماعات شهید نوری مجتمع آموزشی، فرهنگی، پژوهشی جهاددانشگاهی زنجان برگزار شد، ۱۲ تیم حاضر در این مرحله به مناظره با یکدیگر پرداختند تا در نهایت شش تیم جواز حضور در مرحله نیمه‌نهایی را به دست آورند. در این مرحله از مسابقات نیز شش تیم حاضر رو در روی هم قرار گرفتند که تلاش این تیم‌ها منجر به راه‌یابی چهار تیم به مرحله نهایی شد.

تیم‌های اندیشه، انجمن علمی فلسفه و شهید چمران از دانشگاه زنجان و تیم کلوپن از پردیس فرهنگیان الزهرا، چهار تیم راه‌یافته به مرحله نهایی این دوره از رقابت‌ها بودند که جواز حضور در مرحله منطقه‌ای این مسابقات را که قرار است مهرماه امسال برگزار شود، کسب کردند. در مرحله نهایی که قرار است فردا برگزار شود، تیم‌های اندیشه و کلوپن به مصاف هم می‌روند و انجمن علمی فلسفه با تیم شهید چمران صف‌آرایی خواهند کرد. تیم‌های برنده برای تعیین تیم اول و دوم و تیم‌های بازنده مرحله نهایی نیز برای عنوان سومی به مناظره خواهند پرداخت.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، در مرحله مقدماتی این دوره از مسابقات ۴۲ تیم از دانشگاه‌های سراسر استان حضور داشتند.