سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – زمان اعلام نتایج ارشد آزاد ۹۵ مشخص شد. معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۵ سه‌شنبه ۲۳ شهریورماه روی وب سایت این دانشگاه به نشانی www.azmoon.com قرار خواهد گرفت.

نتایج کارشناسی ارشد ۹۶ دانشگاه آزاد و سراسری

رشته های پر طرفدار کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۵

گفتنی است بیشترین داوطلب در کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۵ ، شرکت کنندگان در رشته حقوق با ۶۱ هزار و ۲۵۵ نفر سپس مجموعه حسابداری و مالی با ۴۸ هزار و چهار داوطلب است.

اخبار مرحله قبلی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال ۹۵ :

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از رقابت ۴۷۸ هزار و ۳۴۹ نفر در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوشته سال ۹۵ این دانشگاه خبر داد و گفت: این آزمون که از صبح امروز پنجشنبه آغاز شده است تا عصر روز شنبه ادامه خواهد داشت.

نتایج ارشد آزاد 95 زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

پی اچ دی آزمون : بهروز دانشیان روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: این آزمون در ۱۳۵ مجموعه امتحانی و در شش نوبت صبح و عصر روزهای پنج شنبه، جمعه و شنبه از ششم تا هشتم خرداد ماه در ۶۹ حوزه امتحانی و در۳۱ استان کشور برگزار می شود.
وی ادامه داد: در هر نوبت بین ۶۵ تا ۹۱هزار داوطلب شرکت کننده در هفت گروه آزمایشی علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی ، کشاورزی و منابع طبیعی، دامپزشکی و هنر با یکدیگر به رقابت می پردازند.
به گفته دانشیان، بیشترین داوطلب در این آزمون شرکت کنندگان در رشته حقوق با ۶۱ هزار و ۲۵۵ نفر سپس مجموعه حسابداری و مالی با ۴۸ هزار و چهار داوطلب است.
وی خاطر نشان کرد: در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی، ۴۵٫۴۴ درصد شرکت کنندگان را بانوان و ۵۵٫۵۵ درصد را آقایان تشکیل می دهند، جوانترین داوطلب شرکت کننده در این آزمون، فردی ۱۶ ساله و مسن ترین داوطلب فردی ۸۲ ساله است.
دانشیان تصریح کرد: حدود ۵۲ هزار و ۲۷۶ نفر از داوطلبان از خانواده معظم شهدا، ایثارگران، بسیجیان فعال، آزادگان، شاهد و رزمندگان هستند.
رئیس مرکز سنجش و پذیرش گفت: سوالات همه مجموعه های امتحانی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی بجز مجموعه های نوازندگی ساز جهانی، طراحی پارچه و لباس، طراحی فضاهای آموزشی، برنامه ریزی شهری و منطقه ای، طراحی شهری، معماری، طراحی صنعتی، تصویر سازی، نقاشی، ارتباط تصویری و هنرهای نمایشی که دارای یک درس تشریحی هستند به صورت تستی است.
به گفته وی، آزمون درس تشریحی در مجموعه های مذکور همزمان با آزمون تستی برگزار می شود.
رئیس مرکز سنجش و پذیرش با تاکید بر اینکه اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد از طریق شماره داوطلبی صورت می گیرد، گفت: داوطلبان لازم است در حفظ و نگهداری شماره داوطلبی خود دقت لازم را داشته باشند.

نتایج ارشد آزاد ۹۵

وی افزود: نتایج ارشد آزاد ۹۵ در نیمه دوم شهریور ماه ۲۲ام به بعد اعلام خواهد شد.داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۵ نگران زمان ثبت نام خود نباشند؛ چراکه زمان کافی به ثبت نام داوطلبان اختصاص داده می‌شود.»