1445244609250_photo_2015-10-19_10-20-32_39410.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  مدیر نظارت واحد تجاری‌سازی صندوق نوآوری و شکوفایی با اشاره به حمایت این صندوق از طرح توسعه خط تولید شرکت دانش بنیان باریج اسانس گفت: این طرح که به عنوان یکی از برنامه‌های استراتژیک این شرکت است، به مبلغ ۹٫۲ میلیارد تومان حمایت شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار علمی ایسنا، هاشم بنی‌هاشمی در حاشیه مراسم کلنگ‌زنی طرح توسعه شرکت باریج اسانس در جمع خبرنگاران با اشاره به عملکرد شرکت دانش بنیان باریج اسانس اظهار کرد: این شرکت با توجه به بازار فروش و توسعه بازار داروهای گیاهی طرح توسعه تولیدات خود را ارائه کرد.

وی با بیان این که این برنامه یکی از طرح‌های استراتژیک این شرکت بوده است، ادامه داد: در این راستا اقدام به حمایت از این طرح کردیم.

بنی‌هاشمی اضافه کرد: حمایت‌های صندوق نوآوری و شکوفایی از این طرح شامل بخش‌های ساختمانی، تاسیسات، اتاق تمیز، خرید تجهیزات مورد نیاز و همچنین سرمایه در گردش مورد نیاز برای یک تا شش سال اول فعالیت‌های این شرکت است.

مدیر نظارت واحد تجاری‌سازی صندوق نوآوری و شکوفایی با تاکید بر این که طول دوره حمایت صندوق از ابتدا تا پایان تسهیلات به این شرکت ۶ سال طول می‌کشد، توضیح داد: این حمایت‌ها شامل دو سال پرداخت، یکسال تنفس و مابقی برنامه‌ریزی برای بازپرداخت خواهد بود.

وی میزان این حمایت‌ها را ۹٫۲ میلیارد تومان ذکر کرد و یادآور شد: این اعتبارات برای تمام فرآیندهای ساختمان‌سازی، تاسیسات، خرید ماشین و سرمایه مورد نیاز برای سال اول خواهد بود.

بنی‌هاشمی همچنین با اشاره به مراسم کلنگ‌زنی در این شرکت خاطرنشان کرد: این کلنگ‌زنی به منظور ایجاد یک واحد مدرن‌تر و قوی‌تر برای تولیدات داروهای گیاهی است.

به گفته وی، حمایت‌های این صندوق از طرح شرکت باریج اسانس شامل ۲۸ نوع داروی گیاهی می‌شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، با برگزاری مراسمی پروژه راه‌اندازی خط تولید داروهای گیاهی شرکت دانش بنیان باریج اسانس با حضور دکتر سلطانی، رییس صندوق نوآوری و شکوفایی کلنگ‌زنی شد. این شرکت دارای خطوط تولید برای داروهای گیاهی بوده است که با تاسیس ساختمانی جدید به خطوط تولید این شرکت اضافه خواهد شد.