سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران– ایرنا– رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در واکنش به انتشار فیش حقوقی ۲۵ میلیون تومانی یکی از مدیران این دانشگاه در فضای مجازی در روزهای اخیر گفت: این یک مکانیزم تخریبی است که متاسفانه در کشور ما رایج شده است و باید جلوی آن گرفته شود.

پی اچ دی آزمون : حمید میرزاده امروز در گفت و گو با خبرنگار علمی ایرنا افزود: شاید میزان مطالبات چندماه یک فرد را به حساب حقوق این مدیر واریز شده است و اینگونه فیش های حقوقی صحت ندارد.
وی گفت: این یک بداخلاقی و نشر دروغ است و هدف کسانی که این فیش حقوقی را منتشر کرده اند، تنها تخریب دانشگاه آزاد اسلامی است.
میرزاده همچنین با تاکید بر اینکه تمام پرداخت ها به مدیران در دانشگاه آزاد اسلامی بر اساس مصوبه هیات امنا پرداخت می شود، گفت: فیش حقوقی منتشره در فضای مجازی شاید مربوط به یک نفر است که مطالبات، اضافه کار، حق التدریس و یا طرح پژوهشی داشته است که با حقوق او جمع شده و بصورت یکجا به پرداخت شده است.
میرزاده همچنین با بیان اینکه، اساتید دانشگاه آزاد بر اساس میزان فعالیت و عملکرد پژوهشی خود می توانند از تسهیلات استفاده کنند، گفت: اساتیدی که دارای تولیدات علمی، طرح های برون دانشگاهی هستند و توانسته اند طرح ها را تجاری سازی کرده و مشکلی از معضلات اقتصادی و فرهنگی رفع کنند، در اولویت پرداخت تسهیلات قرار دارند.
۱۸۳۶**۱۵۵۱