1454324088877_innovation.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  رییس پنجمین نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۶ با اشاره به دومین دوره نشست بین‌المللی شبکه سازی فناوری گفت: با برگزاری این نمایشگاه و نشست‌های آن تلاش داریم تا مسیر نوآوری را در کشور تسهیل کنیم.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار علمی ایسنا، مهندس حمیدرضا امیری نیا در نشست بین‌المللی شبکه سازی فناوری با بیان این که در این دوره از نمایشگاه دومین نشست بین المللی شبکه سازی را برگزار می‌کنیم، افزود: در زمینه اقتصاد دانش بنیان در ابتدای راه هستیم و از آنجایی که می‌خواهیم این موضوع را در کشور ساماندهی کنیم، برگزاری این نشست‌ها راهی در این زمینه خواهد بود.

وی تبادل تجربیات را از مزایای برگزاری این نشست دانست و ابراز امیدواری کرد که با استفاده از تجارب به دست آمده از این نشست، ایران در آینده بتواند گام‌های موثری در اقتصاد دانش‌بنیان بردارد.

امیری نیا با تاکید بر این که ایران در موقعیت تاریخی مهمی قرار دارد، یادآور شد: با خلق محصولات فناوری از مسیر نوآوری نه تنها می‌توانیم خدمات زیادی را به مردم کشور ارائه دهیم، بلکه قادر هستیم خدمات فراوانی را به سایر کشورها عرضه کنیم.

وی با بیان این که انگیزه و اراده در مسؤولان کشور برای ورود به حوزه نوآوری وجود دارد، خاطرنشان کرد: با برگزاری این نمایشگاه و نشست‌های آن تلاش داریم تا این مسیر تسهیل شود.

رییس پنجمین نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۶ ابراز امیدواری کرد که این نشست محل تبادل نظر اساتید باشد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، نشست بین‌المللی شبکه‌سازی فناوری در پنل‌های نوآوری‌های اجتماعی، سرمایه گذازی خطرپذیر و مدل‌های تامین مالی همکاری‌های فناورانه، همکاری‌های فناورانه و تحقیق و توسعه مشترک در شبکه‌های نوآوری، مکانیسم‌ها و عوامل موفقیت در فرآیند اکتساب فناوری، الزامات اثربخشی در شبکه‌های نوآوری، فناوری‌های انرژی و زیست محیطی، مدیریت چرخه نوآوری در فناوری‌های نوظهور و همگرا، درس آموزه‌های ایجاد و راه اندازی شبکه‌های نوآوری در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، توسعه فناوری‌های نرم و نظام نوآوری صنایع فرهنگی و فناوری‌های IPTV و چالش‌های یکپارچه‌سازی در حاشیه پنجمین نمایشگاه فناوری و نوآوری (اینوتکس ۲۰۱۶) برگزار می‌شود.