دانشگاه تربیت مدرس سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس دانشگاه تربیت مدرس در حکمی سید عباس شجاع الساداتی را به عنوان رئیس واحد بین الملل این دانشگاه منصوب کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، در حکم محمدتقی احمدی رئیس دانشگاه تربیت مدرس آمده است: «نظر به مراتب تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی، به عنوان رئیس واحد بین الملل دانشگاه منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند سبحان و بر اساس برنامه های راهبردی دانشگاه، با تدبیر و عزم قوی و استفاده از تجارب ارزنده خود و همکاران دانشگاه در ارتقای عملیاتی روابط آموزشی، پژوهشی و دانشجویی بین المللی با همفکری معاونت های مربوط موفق باشید.

همچنین شایسته است در تدوین نقشه راه و روال های اجرایی مؤثر برای حضور فعال در عرصه بین المللی و تسهیل و ارتقای سطح پذیرش دانشجویان غیر ایرانی و تبادل استاد و دانشجو همت گمارید. انشاءالله در انجام وظایف تعیین شده موفق و مؤید باشید.»

سید عباس شجاع الساداتی استاد دانشکده مهندسی شیمی است که مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه اصفهان و مدارک کارشناسی ارشد و دکتری خود را در رشته مهندسی شیمی از دانشگاه بیرمنگام انگلستان اخذ کرده است.

وی تاکنون موفق به چاپ ۱۰۰ مقاله در نشریات معتبر علمی- پژوهشی شده است.

وی همچنین ریاست دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه تربیت مدرس را نیز در کارنامه اجرایی خود دارد.